Україна і Білорусь готують обмін підозрюваними в шпигунстві

​У п’ятницю, 4 жовтня, в Житомир прилітає президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Об этом сообщает bazarmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

На зустрічі президентів України і Білорусі обговорять питання обміну підозрюваними в шпигунстві, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Відзначають, що також однією з тем розмов лідерів країн може бути затриманий два роки тому в Білорусі кореспондент "Українського радіо" Павло Шаройко, якого звинуватили у шпигунстві.

Журналістка Наталія Мосейчук, задала питання міністру закордонних справ України Вадиму Пристайко, чи можуть бути в цій темі якісь поступки. "Завтра буде. Поступка. Завтра буде те, про що засоби масової інформації з радістю зможуть повідомити", — відповів міністр.

За даними Радіо Свобода 3 жовтня Новозаводський суд в Чернігові звільнив з-під варти під особисте зобов’язання громадянина Білорусі Юрія Політику, якого звинуватили в шпигунстві на користь його країни. Раніше Лукашенко говорив про це з тоді ще президентом України Петром Порошенком.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ukraina-i-bilorus-hotuiut-obmin-pidozriuvanymy-v-shpyhunstvi-297911.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя